• rodo w ubezpieczeniach

RODO a branża ubezpieczeniowa – co się zmieni?

Luty 23, 2018|

Firmy ubezpieczeniowe gromadzą dane osobowe, w tym wrażliwe, o klientach i osobach zainteresowanych ich produktami. Wkrótce, bo z dniem 25 maja, zaczną obowiązywać przepisy RODO. Jakie zmiany wprowadza unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych?
Do jakich […]

  • twitter ubezpieczenia w mediach społecznościowych

Twitter – ubezpieczenia w mediach społecznościowych

Luty 23, 2018|

Jest platformą pozwalającą na mikroblogowanie i umożliwia użytkownikom bezpośrednią interakcję. Twitter, gdyż o nim mowa, jest wykorzystywany przez firmy ubezpieczeniowe z różną częstotliwością. Ubezpieczyciele działający na terenie Polski wciąż nie doceniają możliwości, jakie daje ta […]

  • youtube ubezpieczenia w mediach spolecznosciowych

YouTube – ubezpieczenia w mediach społecznościowych

Listopad 18, 2016|

Choć branża ubezpieczeniowa dopiero wkracza w media społecznościowe, to już dziś YouTube jest bogatszy o konta kilku firm ubezpieczeniowych, które regularnie publikują przygotowane filmiki. Jak wygląda obecność ubezpieczycieli w tym kanale komunikacji?

Media społecznościowe nie cieszą […]

  • facebook ubezpieczenia w mediach społecznościowych

Facebook – ubezpieczenia w mediach społecznościowych

Październik 6, 2016|

Media społecznościowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników internetu. Facebook to aktualnie najpopularniejszy serwis, który jest też powszechnie wykorzystywany przez podmioty komercyjne. Czy w mediach społecznościowych można znaleźć profile ubezpieczycieli?

W pierwszej kolejności korzyści związane z […]

Blog agenta ubezpieczeniowego to miejsce dla każdego z branży. Dzięki ciekawym informacjom zawartym na tym blogu zarówno agent ubezpieczeniowy jak i OWCA będą mogli zwiększyć swoją sprzedaż, poćwiczyć umiejętności miękkie lub dowiedzieć się o narzędziach, które przydadzą się w pracy! Obszerny artykuł o pośrednikach ubezpieczeniowych znajdą Państwo tutaj: Agent ubezpieczeniowy – wymagania, obowiązki i zarobki>>

Blog agenta ubezpieczeniowego

Poniżej znajdziesz najnowsze i najciekawsze wiadomości w sieci dla agentów!

Chcesz się z nami skontaktować? Wyślij do nas wiadomość!