Porównywarka ubezpieczeniowa Rankomat.pl otrzymała nową szanse na rozwój. Pomimo, że już teraz jest największym portalem tego typu w Polsce nie zwalnia tempa i nieustannie dąży do wzmocnienia swojej pozycji na rynku. Zainteresowanie nim silnych i znaczących inwestorów doprowadziło do tego, że w ostatnim czasie Rankomat.pl dołączył do Grupy Bauer i dostał szanse rozwoju w ramach Grupy Interia.pl

Rywalizacja o przejęcie porównywarki ubezpieczeniowej Rankomat.pl trwała dłuższy czas. Jej znacząca rola na rynku spowodowała, że zainteresowanie nią stale rosło. Ostatecznie jednak weszła ona w posiadanie Grupy Interia.pl, co jak się okazuje, cieszy i satysfakcjonuje obie strony. Zarówno dla Grupy Bauer, jak i samego Rankomat.pl jest to duża szansa na rozwój i szersze grono klientów.  Prezes Grupy Interia.pl z dumą przyznaje: „Pozyskanie lidera rynku to krok w budowaniu przez nas najlepszej oferty produktów ubezpieczeniowych i finansowych w Polsce”. Te słowa jednoznacznie wskazują na to, jak ważnym graczem na rynku ubezpieczeniowym jest portal  Rankomat.pl.

Porównywarka ubezpieczeń Rankomat.pl

Specjalnością porównywarki internetowej jest porównywanie ofert ubezpieczeń samochodowych. Poprzez portal można zapoznać się z wieloma ofertami firm, które oferują takie usługi oraz dokonać ich zakupu. Ważne jest, że wszystko znajduje się na jednej stronie internetowej, co znacznie ułatwia znalezienie najlepszej oferty. Od roku 2008 Rankomat.pl wspiera swoich klientów i dostarcza im coraz to doskonalszych opcji, które mają wpłynąć na ich decyzję o ubezpieczeniu. Interia.pl dostrzegła jego potencjał i doceniła starania Jacka Olechowskiego, czyli założyciela spółki i skutecznie weszła w jego posiadanie.

Jak mówi prezes zarządu Rankomat.pl Michał Laskowski, jest to dla nich bardzo duża szansa na rozwój i pozyskanie większego grona klientów. Interia.pl jest znacząco i cenioną Grupą, dlatego uzupełniają jej portfolio otwiera się dla porównywarki wiele drzwi. Należą do niej między innymi agencja Semahead i wiele portali tematycznych. Zatem zakup portalu Rankomat.pl jest wzmocnieniem na rynku dla obu stron.

Końcowy bój o portal Rankomat.pl rozegrał się pomiędzy Allegro i właśnie Bauer Media. Nie było łatwo, ponieważ obie Grupy cieszą się bardzo dużym uznaniem i mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami. Niemiecka Grupa jednak ostatecznie wyszła zwycięsko z tej walki i może cieszyć się nowym portalem w swoich zasobach. Porównywarka internetowa ma na swoim koncie już 205 000 ubezpieczonych kierowców i może zaoferować bardzo tanie OC i najlepsze pakiety OC+AC. Oprócz tego oferuje swoim klientom tanie kredyty gotówkowe i optymalne rozwiązania oszczędnościowe. Z jej usług korzysta bardzo dużo internautów, a w najbliższym czasie ich grono z pewnością się powiększy. Rankomat.pl zadbał również o to, aby znalezienie najlepszej oferty było szybkie i bardzo łatwe. Wystarczy wypełnić stosowny formularz, aby otrzymać oferty kilkunastu firm jednocześnie. Współpraca Interia.pl i Rankomat.pl pewnie będzie bardzo owocna, co da się zaobserwować już w najbliższym czasie.

Po więcej ciekawych informacji zapraszamy na bloga dla agentów ubezpieczeniowych oraz fanpage na FB.