W powyższym filmie instruktażowym przedstawiono kompletny proces instalacji programu AgentPro. Film stanowi też instrukcję wykonania aktualizacji programu do wyższej wersji. Aby pobrać najnowszą wersję przejdź do pobrania TUTAJ.

Aby instalacja przebiegła pomyślnie, należy:

  • przeczytać i zaakceptować warunki umowy licencyjnej
  • wybrać folder w którym program zostanie zainstalowany lub pozostawić domyślną ścieżkę zapisu
  • wybrać nazwę skrótu w pasku Start dla programu lub pozostawić domyślną nazwę skrótu

Dodatkową opcją jest utworzenie skrótu na pulpicie.

Aktualizacja bazy danych to ważny etap. W momencie, gdy wykonują Państwo pierwszą instalację programu na danym komputerze, należy wybrać opcję „Pierwsza instalacja”. Jeżeli wykonują Państwo aktualizację programu, należy wybrać opcję „Kolejna instalacja”. Przed wykonaniem każdej z czynności prosimy o ręczne wykonanie kopii zapasowej bazy danych w programie Ustawienia -> Kopia zapasowa bazy.

Po poprawnym zainstalowaniu programu należy go włączyć oraz wypełnić pola w Ustawieniach ogólnych. Należy pamiętać że poprawne wypełnienie pól Login oraz Kod do aplikacji Aztec jest niezbędne do poprawnego pobierania danych z aplikacji mobilnej AgentAztec powiązanej z programem AgentPro. Informacje związane z aplikacją AgentAztec, służącą do odczytu danych z dowodów rejestracyjnych, zostały przedstawione w podręczniku programu AgentPro, który można pobrać w Centrum informacji.

Następny krok