Szybki odczyt danych z dowodów rejestracyjnych – kod Aztec

Używaj naszego oprogramowania AgentPro i dedykowanej do niej bezpłatnej aplikacji mobilnej na telefony komórkowe i tablety AgentAztec.

AgentAztec to rozwiązanie służące do odczytu danych zawartych w polskich dowodach rejestracyjnych pojazdów, które są automatycznie wysyłane do programu AgentPro. Odczyt dotyczy wszystkich dowodów rejestracyjnych, włączając samochody ciężarowe, motocykle, przyczepy itd.

odczyt z dowodu rejestracyjnego

Odczyt danych

AgentAztec odczytuje wszystkie dane zapisane w dowodzie rejestracyjnym:

  • Dane pojazdu
  • Dane osobowo-adresowe właściciela pojazdu
  • Dane osobowo-adresowe posiadacza dowodu rejestracyjnego
  • Organ wydający dowód rejestracyjny

Główne zalety elektronicznego odczytu danych:

  • Automatyczny eksport danych do programu AgentPro
  • Znaczne skrócenie czasu wprowadzania danych klienta
  • Znaczne skrócenie czasu wprowadzania danych pojazdu klienta
  • Szybka i profesjonalna obsługa klientów
  • Uniknięcie pomyłek podczas wprowadzania danych
  • Szybki przerzut danych do portalu TU

Tracisz dużo czasu na wystawianie polisy OC lub AC? 

Posiadając program [galink url=”https://agentsystem.pl/agentpro/” title=”AgentPro” blank=”false” ecat=”Return_AP” eaction=”click” elabel=”link” evalue=”0″ /] możesz w kilka sekund odczytać dane z dowodu rejestracyjnego, które automatycznie uzupełniają się w programie w danych klienta i danych jego pojazdu. Tego typu rozwiązanie znacznie przyspiesza obsługę klienta lub przygotowanie ofert. Nie trzeba już wpisywać ich ręcznie.

Jeszcze większa oszczędność czasu!

Elektroniczny odczyt danych z dowodów rejestracyjnych klientów przyśpieszy i usprawni wprowadzanie danych klienta do programu AgentPro. Mając dane klienta automatycznie prześlesz je do portalu TU i szybciej wystawisz ofertę lub polisę. Nie będziesz musiał przepisywać danych klienta : imię, nazwisko, pesel i cały adres. Klikniesz i dane same zapiszą się w odpowiednich polach w portalu TU.

Czy zdarzają Ci się pomyłki przy wystawianiu polis lub ofert?

Często podczas wprowadzaniu danych, jednocześnie prowadzimy rozmowę z klientem i wprowadzamy ręcznie dane do portalu ubezpieczeniowego. Konsekwencją tego mogą być błędne dane kontrahenta czy źle wpisany numer VIN, co skutkuje nieprawidłowym wystawieniem polisy lub oferty. Takie pomyłki narażają agenta na dodatkowe koszty, wydłużenie czasu pracy i są źle postrzegane przez klientów. Funkcja do elektronicznego odczytu danych eliminuje wyżej opisane problemy. Importuj dane z dowodów rejestracyjnych i sprawnie obsługuj swoich klientów!